Žurnál

Vychytávky, alebo malá vec, veľký efekt!

Šatka Skinny Hviezdna noc

Poznáte to príslovie, ktoré hovorí, že dokonalosť sa dosahuje maličkosťami, ale dokonalosť nie je maličkosť? Ten, kto to vymyslel, vedel presne o čom hovorí.

Koľkokrát ste sa napríklad pekne obliekli, zvŕtali sa pred zrkadlom, ale stále ste neboli spokojní? Pohľad zľava, pohľad sprava, zhora dolu a naopak, ale stále to nebolo ono. “Čo tomu chýba?” – pýtali ste sa v duchu samých seba.

Dodať outfitu iskru, nápad, myslieť netuctovo a nebáť sa experimentovať.

Nikto teraz nemá dostatok peňazí na totálnu obnovu šatníka, preto sa treba vynájsť maličkosťami. Ale poďme na to konkrétne. Máte napríklad vo svojom šatníku čierne nohavice a čierne tričko? Samo osebe je to fajn. Alebo aj farebné kúsky, ktoré si žiadajú osvieženie? Čo tak siahnuť po pestrej šatke, ktorú si môžeme buď klasicky umiestniť okolo krku, alebo sa poobzeráme po originálnejšom kúsku, napríklad po úzkej, rafinovanej šatke Skinny, (ktorú vám v Apropo You ponúkame) a začneme kúzliť. Takúto šatku si môžete uviazať na veľa spôsobov a na netradičné miesta. Nielen okolo krku, ale aj na ruku, nohu, uviazať do vlasov, ozdobiť s ňou kabelku, použiť namiesto opaska, jednoducho …

 

… variácií je veľmi veľa.

Šatka na kabelkeA už len s touto šatkou môžete mať pri rovnakom oblečení na celý týždeň “vystarané”. A ak chcete byť ešte nápaditejší, skombinujete šatku s brošňou, retiazkou, alebo inou bižutériou. Vaša ženská rafinovanosť  a vynaliezavosť tu dostáva neuveriteľný priestor. A navyše, za zlomok ceny, ktorú by ste dali za celé oblečenie. Som presvedčená, že takto “nastylované” budete určite priťahovať zrak nielen mužov, ale aj žien, pretože bude na vás čo obdivovať, bude na vás “niečo” osviežujúce, netradičné, originálne. Takýto prístup k obliekaniu má nielen priaznivý dopad na vašu peňaženku, ale dokonca aj na životné prostredie. Čo považujem za veľký bonus a prednosť je fakt, že vaša kreativita sa takto môže naplno prejaviť. A akú radosť prináša tvorba a kreovanie nových vecí, ani netreba nijako zvlášť zdôrazňovať. Takže, urobte si v týchto zlých časoch radosť aspoň maličkosťami, drobnými vychytávkami. Určite zistíte, že aj malé veci, dokážu vytvoriť veľký efekt!

Lennie Maxx

Foto: Zuzana Zúbriková pre  ©Apropo You

Počet pozretí: 2991

Pridaj komentár