Žurnál

Šatka na tróne módy

 

V ťažkých chvíľach zvyknú ľudia hľadať nové riešenia. A často sa im to darí. České príslovie hovorí : „Nouze naučila Dalibora housti“ – čo vo voľnom preklade do slovenčiny znamená asi toľko, že v núdzi človek nájde kreatívne riešenia. Riešenia, ktoré by v časoch prosperity ani nehľadal. A čo to má s nami spoločné? Veľa!

 

Nenápadná, ale aj efektná a rafinovaná

Prežívame to všetci. Finančný tlak, krízu, neistoty. Napriek tomu chceme prežiť naše najväčšie sviatky v pohode, obklopení blízkymi, ktorým zažiari svetielko radosti v očiach, keď od vás dostanú pekný darček. Vzhľadom na situáciu, to ale nemusí byť nič bombastické, veľké, super drahé! Nastal čas byť kreatívny, ale aj inšpiratívny pre ostatných. Ako? Napríklad, že sa na bežný predmet dokážeme pozrieť novými očami. Napríklad taká šatka. Štvorec, alebo obdĺžnik v krásnych farbách a dizajnoch dokáže divy. Stačí jednoduchý outfit. A nová šatka, ktorá stojí zlomok sumy nového oblečenia.

 

Francúzky to vedia

A nielen Francúzky, ale aj Francúzi. Šatky ich sprevádzajú po celý rok. Vedia, že práve tento kus odevu dodá outfitu šarm, jemnú koketériu, hravú eleganciu a rafinovanosť. Stačí mať v šatníku zopár základných kúskov a niekoľko šatiek! Bez šatky, či šálu by azda z domu ani nevyšli! Prečo je práve šatka taký mocný čarodej? Svojou štruktúrou a dizajnom podčiarkuje osobnostné črty tváre, jej ležérny pohyb zmäkčuje rysy tváre, veľa hovorí aj o vašom vkuse a nápaditosti. A vynaliezavosti. Pretože šatku môžete uviazať na mnoho originálnych spôsobov! Šatka často nahradí aj šperky, pričom pôsobí uvolnenejšie a šarmantnejšie. A to sú len estetické parametre. A to, že šatky hrejú a plnia funkciu aj úžitkovú sa ani nemusíme zmieňovať. Šatky sprevádzajú ľudstvo od nepamäti. Nosili ich mocní panovníci, členovia kráľovských dvorov, ale aj  bežní ľudia. Každý podľa svojich možností. Najvychýrenejší módni tvorcovia a módne domy celého sveta si nikdy nenechajú ujsť príležitosť prísť na trh s novými návrhmi, dizajnami, farbami a materiálmi šatiek. Šatky sú jednoducho nesmrteľné a zrejme vždy zostanú ako kráľovné na tróne módy.

 

 

Nemusíte minúť doslova milión, ale obdarovať blízkeho človeka tzv. miliónovým darom. Darom, ktorý v sebe skrýva hravosť, nápaditosť a dizajnérsky um. Poteší, osvieži, obohatí niekomu šatník a zdvihne náladu. Jednoducho šatku! Navyše vám Apropo You práve ponúka veľkorysú vianočnú 30% zľavu na všetky veľké šatky z nášho e-shopu.

Šatky  White Etno, Green, Kaktus, Blue Velvet, Delon a mnohé ďalšie nájdete na : https://www.apropoyou.sk/kategoria/satky-a-saly/

 

 

 

 

Počet pozretí: 583

Pridaj komentár