Žurnál

Neskutočné!

V živote sa nám niekedy udejú veci, nad ktorými neveriacky pokrútime hlavou, alebo v úžase skonštatujeme: „To je neskutočné!“ Jednoducho by nás ani vo sne nenapadlo ako sa môžu udalosti vyvinúť a ako napokon dopadnúť. Pozná to každý. Pritom sme vždy znovu a znovu prekvapení, vykoľajení, užasnutí, nadšení, alebo naopak sklamaní, či zdesení. Nepríjemných situácií sme si za posledný čas zažili až príliš veľa. Priam bytostne túžime zažívať už len veci príjemné, veselé, či pohodové. Žiaľ, také jednoduché to nie je. Ale ako sa hovorí:

Šťastie praje pripraveným

„To sa dobre povie, horšie urobí“ – pomyslíte si, keď kľačíte na kufri a snažíte sa ho zavrieť bez toho, aby ste ho prepučili. Vidina dovolenky, mora, slnka sa pred vami jagá ako žiarivá hviezda. Situácia okolo Covidu sa síce zmiernila, ale kľudní rozhodne ešte nemôžeme byť. Po svete sa veselo roztancováva delta variant ( a v kľude si sedí na svojom lehátku v chládku, popíja džúsik a čaká na svoje obete) a my mu ideme v ústrety. Teraz ide o to, aby sme my prekvapili jeho, nie on nás. Ako? Ako sa teda treba pripraviť, aby nás to spomínané šťastie neobišlo? O zaočkovaní snáď ani netreba hovoriť. Dôsledné dodržiavanie hygienických pokynov ruky- rozostupy – rúško. Samozrejme, že sa nebudete opaľovať, alebo prechádzať po pláži v rúšku, ale sú miesta, kde vám rúško urobí stále veľkú službu. Preplnené letiskové haly, lietadlo obsadené do posledného miesta neznámymi ľuďmi, o ktorých nič neviete a nemôžete tušiť ich zdravotný stav, či obchody, alebo preplnené trhoviská a pod. V Apropo You pre Vás máme mimoriadne zaujímavé rúško, ktoré vzniklo na základe spolupráce s významnou a úspešnou českou firmou s nanoSPACE, s.r.o. Najnovšie technológie firmy v oblasti nanotechnológií sa ideálne prepojili s umeleckou invenciou a návrhmi dizajnérky Apropo You. Vzniklo tak rúško, ktoré nielen dobre vyzerá, ale môže sa popýšiť aj mimoriadne vysokým stupňom ochrany. Rúško obsahuje trojvrstvový nanovlákenný materiál s testovaným záchytom baktérií, vírusov, peľov a ďalších submikrónových častíc v rozmedzí od 97 – 99,9% a materiál má testovaný záchyt FFP2. Navyše sa môže popýšiť funkčným antialergickým materiálom Coolmax® a nie je jednorázové. Možno ho prať a tým udržiavať v čistote. (O všetkých jeho kvalitách, ale aj o mnohých ďalších zaujímavých produktoch,  sa dočítate na www.apropoyou.skwww.nanospace.cz/designova-nanorouska-yvonne-design).

Ak už máte kufor a doklady pripravené, tak stačí len pribaliť malú, ale účinnú ochrannú pomôcku v podobe rúška a vydať sa za dobrodružstvom. Buďte pripravení!  Želáme vám krásne zážitky a aby ste po návrate, v plnom zdraví, mohli s nadšením zvolať: „To bolo neskutočné!“

 

Lennie Maxx

Foto: ©Tobias Bomm

Počet pozretí: 2708

Pridaj komentár