Žurnál

Halloween ride

Šatka motorkárska žltá s orlom Yellow Eagle a červeno-biela Red Devil | Apropoyou.sk

Priznajme si, že keď vidíme na ceste roj motorkárov, vždy nás to zaujme. Často to vyzerá ako kovová stuha, ktorá sa bleskovou rýchlosťou preženie okolo tých, čo sedia v pohodlí svojich áut. Vyčačkané stroje, vymakané kožené oblečenie, riadny hluk a tisíc drobností, ktoré stoja za pozretie. Či už na rýchlych strojoch, alebo na motorkároch samotných.

Nás samozrejme zaujímal aj malý kus odevu, ktorý každý motorkár vlastní a používa. Šatka. Akú má mať farebnosť, vzor, čo má vyjadrovať, aký účel má spĺňať, aký materiál a veľkosť sú najvhodnejšie a množstvo ďalších…Na to všetko sa naša dizajnérka pýtala a na základe podrobných informácií vytvorila pre náš Kreatívny kotol tri prvé tipy šatiek určených pre motorkárov. Ale ako sa ukázalo záujem je aj medzi tými, ktorí s motorkárskym športom, či koníčkom nemajú nič spoločné. Len sa im proste páčia zaujímavé a originálne kusy odevov.

Motorkárske šatky mali svoju premiéru na Halloween Ride akcii, kde sme sa so sympatickými chlapíkmi a „drsnými“ kočkami stretli a pokochali sa ich halloweenskou fantáziou a vtipom s akým vyzdobili svojich milovaných tátošov. A ako inak, Šaňo a Majka nám zapózovali aj v našich najnovších motorkárskych modeloch šatiek. Ale najlepšou informáciou sú fotky. Tak sa s nami pokochajte! Bola to naozaj jazda ako sa patrí!

Počet pozretí: 2851

Pridaj komentár