Žurnál

Darčekový poradca

Darčekový poradca - Vianoce

Stále si lámete hlavu nad darčekami? Browsujete jednu stránku za druhou, sledujete ponuky veľkých i malých e-shopov, hľadáte inšpiráciu. Čas sa kráti a vy stále nič nemáte? Nenašli ste nič vhodné, nič čo by presne spĺňalo vašu predstavu? Neklesajte na duchu. Máme pre vás zopár námetov.

Darček pre ňu – francúzsky šarm

Bodkovaná šatka

Hľadáte atraktívny darček pre priateľku, maminu, manželku, sestru a neorientujete sa až tak do  detailov v dámskej móde? Vyhnite sa kúpe odevu, ktorý musí sedieť na milimeter. Zvoľte radšej niečo, čo nepodlieha striktným veľkostiam XS, S, M, L či XL. Zamerajte sa na niečo sofistikovanejšie a rafinovanejšie. Napríklad na šatku. To je práve kus odevu, ktorý dodáva oblečeniu ten správny šmrnc. Ľahká, elegantná, vzdušná hodvábna šatka, či hrejivý, farebne atraktívny, mäkučký šál dokážu nielen zohriať, ale aj rozžiariť inak bežné, ničím nevýrazné oblečenie. A  dodať žene kus francúzskeho šarmu. Byť chic – to je určite umenie a dobre zvolená a kvalitná šatka je mimoriadne účinným pomocníkom!

Darček pre neho – vzhľad elegána

Pánsky elegantný šálPáči sa vám, že váš partner dbá o svoj vzhľad a oblečenie. Nielen, že dokáže oceniť a pochváliť ako vyzeráte, ale celkom dobre sa orientuje v tom, čo sa nosí a čo mu pristane. Preto určite dobrou voľbou bude darček, ktorý pozdvihne jeho outfity na novú úroveň. Znovuzrodená móda askotov už nie je len neodolateľným kusom odevu v skriniach aristokracie, či celebrít, ale našťastie je tu pre všetkých mužov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Pre mužov, ktorí aj svojím vzhľadom a vkusom priťahujú obdivné zraky žien, či celej spoločnosti. Mnohí muži vedia aj to, že elegantný oblek a kravata sú síce vrcholom elegancie, ale často tomu ešte chýba švih Milánskeho elegána. Preto doplniť outfit nádherným jemným šálom nikdy neuškodí. Skôr naopak.

Darček pre oboch – byť výnimočný/á

Dizajnový obal na notebook Friuda KahlioA keď sa už pohybujeme v rovine elegancie, tak tu máme pre vás zopár ďalších tipov. Vlastniť niekoľko dizajnových kúskov je známkou dobrého vkusu, ale aj originality osobnosti. Nepáči sa vám, keď stretáte ľudí oblečených v tom istom ako vy, alebo s doplnkami, ktoré má veľa ľudí okolo vás? Preto zaobstarať si dizajnový kúsok do šatníka nikdy nie je zlým krokom. Dizajnový výrobok nikdy nesklame. Je zároveň aj vašou vizitkou, vaším vyjadrením sa a signálom, že ste naozajstným fajnšmekrom. Že vám nestačí, obrazne povedané, len obyčajná ryba na tanieri, ale viete vychutnať aj prvotriedny kaviár. Preto mať dizajnový ruksak, ľadvinku, obal na notebook, legíny či iný druh oblečenia a doplnkov, alebo v kúpeľni krásnu osušku, či deku na zohriatie, vás rozhodne naplní dobrým pocitom. Áno, máte niečo, čo nikto, alebo málokto. Niečo, čo svedčí o vašom vytríbenom vkuse a jedinečnosti.

Uvarte si dobrý čaj, alebo kávu, sadnite si do pohodlného kresla, zamyslite sa, čo krásneho a originálneho by ste si priali a čo by ste radi darovali blízkej osobe. Potom už len stačí zalisťovať v našom e-shope. Možno práve u nás nájdete to, čo ste hľadali. Prajeme vám príjemnú plavbu našimi stránkami.

https://www.apropoyou.sk/produkt/obal-na-notebook-frida-kahlo/

https://www.apropoyou.sk/produkt/sal-blue-line/

https://www.apropoyou.sk/produkt/pink-dot/

Lennie Maxx

Foto: Lennie Maxx, Lubo Prager a Marko Klaric, Pexels

Počet pozretí: 1894

Pridaj komentár